Lastik, Kış Lastiği, Forklift Lastiği , tüm lastik ihtiyaçlarınız burada.

444 99 68
Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?
1) Kendi bilgilerinizi düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.
2) Eski siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
3) Sisteme adresinizi kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz.
4) Sistemimizde mevcut indirim ve dönemsel kampanyalardan haberdar olursunuz.
5) Sistemimizde ürün ve hizmetlerimize yorum yapabilirsiniz.


SİPARİŞ BİLGİLERİMİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Alan kodu çevirmeden 444 99 68 numaralı telefonu arayarak veya info@lastik.com e-mail adresine mail atmak vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir ve yetkin müşteri temsilcilerimizle siparişlerinizi güncelleyebilirsiniz.

HANGİ LASTİĞİN ARACIMA UYGUN OLDUĞUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
Sitemizin giriş sayfasında yer alan arama motoru üzerinde “Araca Göre Ara" kısmını kullanarak aracınızın fabrika çıkışı orijinal ebatlarını görebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Eğer aracınızın lastik ebadını biliyorsanız “Ebata Göre Ara" kısmını kullanarak farklı marka ve modelde sunduğumuz ürünleri inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜNÜN ÜRETİM TARİHİNİ NASIL ĞRENEBİLİRİM?
Lastiğin yanak kısmında yazılı olan DOT numarası vasıtasıyla ürünün üretim tarihi öğrenilebilir. DOT ile başlayan kısmın son 4 hanesi ürünün üretim haftasını ve yılını göstermektedir.

LASTİKLERİN RAF ÖMRÜ NE KADARDIR?
Lastik markaları ürünlerinin yaklaşık 10 yıl raf ömrüne sahip olduğunu belirtmektedirler. Uygun koşullarda bekleyen ürünler de zamanla performans kaybı oluşabileceğine dair herhangi bir bilimsel veri bulunamamıştır.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NE KADAR?
Lastik.com dan alacak olduğunuz tüm ürünler üretim tarihine bakılmaksızın satın alınma tarihi itibari ile işçilik, malzeme ve her türlü imalat hatalarına karşı 2 yıl üretici garantisi altındadır.

PREMİUM MARKALARA NAZARAN DAHA UYGUN FİYATLI ÜRÜNLERİN KULLANIMI PROBLEM TEŞKİL EDER Mİ?
Sitemizde satılan lastik markalarının tamamı dünya standartlarına uygun, tüm kalite sertifikalarına sahip, Avrupa ve Amerika dahil birçok ülkede satışı gerçekleşen ürünlerdir. Dolayısıyla Lastik.com'dan alacağınız her lastiği gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Olası bir arıza durumunda bütün ürünlerimiz üretimsel hatalara karşı 2 yıl garanti altındadır.

ÖDEMEYİ KAPIDA YAPABİLİR MİYİM?
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. 

KREDİ KARTI HARİCİNDE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?
Banka kartı veya havale ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

SİSTEMDE BULUNMAYAN BİR LASTİĞE İHTİYACIM OLDUĞUNDA NE YAPMALIYIM?
Alan kodu çevirmeden 444 99 68 numaralı telefonu arayarak veya info@lastik.com e-mail adresini kullanmak vasıtasıyla müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

KARGO ÜCRETİ  NE KADAR VE LASTİK.COM OLARAK HANGİ KARGO ŞİRKETİYLE ÇALIŞIYORSUNUZ?
Biz Lastik.com ailesi olarak müşteri memnuniyetini asıl hedef olarak gördüğümüz için tüm Türkiye geneline ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur ve kargo sektöründe kalitesini kanıtlamış UPS Kargo bu alanda ki partnerimizdir.  


GARANTİ SÜRECİNDE NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?
Aldığınız ürünlerin incelemeye alınabilmesi için ürünleri bulunduğunuz ilde almış olduğunuz markanın her hangi bir yetkili bayisine veya tarafımıza göndererek inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Ürünlerle birlikte aracın ruhsatı, faturası ve iletişim bilgileri gerekmektedir.

KAMYON, OTOBÜS VE FORKLİFT GRUPLARINDA AYNI HİZMETLERİNİZ VAR MI?
Uygun fiyat ve yüksek kalite mottomuz aynı şekilde bu gruplarda da geçerlidir.

Etiketler: